Ek Hizmetlerimiz

Detaylı Ev Temizliği

 

Uzman kadromuz ve biz,  öncelikle müşteri memnuniyetini baz alarak evinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz.

 

Fiyat Performans Garantisi veriyoruz!

Etkinlik Sonrası Temizlik

 

Harika bir kutlamadan sonra maalesef ciddi bir temizlik ve düzenleme gerekmektedir. Sizlerin vakitten tasarruf etmeniz ve yorulmamanız için bu işi sizin yerinize seve seve yapıyoruz.

Taşınma Temizliği/Yardımı

 

Ev taşımanın ne kadar zor ve yorucu bir is oldugunu biliyoruz. Eşyaları toplamak veya yerleştirmek bu stresli zamanlarda sizi zorlayabilir. Güvenebileceginiz ekip arkadaşlarımız sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Halı Temizliği

 

Malesef halıların içinde gözle göremediğimiz bakteriler zamanla çoğalarak hijyenik ortamımızı bozarlar. Halıları belli aralıklarla anti-bakteriyel kimyasallarla mikroplardan arındırmamız gerekmektedir.İçiniz rahat olsun!

Biz bu hizmetide veriyoruz. :)

Bahar Temizliği

 

Dönemsel olarak yaptığımız, aşırı detaylı bir temizliktir. İzin verin profesyoneller sizin için bu işi mutlulukla yapsın :)

Döşeme Temizliği

 

Doşemeleriniz zamanla kıyafetlerimizin taşıdıgı kirler yüzünden kirlenebilir, renk degistirebilir.. Bu sebeple esyalarınızın ilk günkü haline dönmesi için de hizmetlerimiz vardır.

Ek Hizmetlerimiz

Çamaşır Yıkama & Ütü Hizmeti

 

Çamaşırlarınız renklerine göre gruplandırılarak yıkıyoruz, itina ile ütülendikten sonra katlayarak dolabınıza yerleştiriyoruz.

 

 

Gardolap v.b. Mekanların Detaylı Temizliği

 

Gardolap,şifonyer,kitaplık v.b yerlerin detaylı temizligi

 

 

Buzdolabı Temizliği

 

Yaşamak için beslenmek gerek. Besinlerimizi de buzdolaplarında saklıyoruz. Tükettigimiz besinler kadar bu besinlerin muhafaza edildigi yerler de çok ama çok önemli. 

Fırın Temizliği

 

Fırın içi temizlenmesi zor bir yerdir. Hem fırını çizmeden hemde kusursuz hijyen için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Duvar Temizliği

 

Duvarlarımız zamanla kirlenirler. Duvardaki boya silinmeye elverisli ise bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz..

 

 

Pencere Temizliği

 

Pencereler evimizden dışarıya baktığımızda leke görmeyi sevmedigimiz yerlerdendir.. Tek bir toz veya leke kalmayacagından emin olabilirsiniz.

BU WEB SİTESİNİ KİRALAMAK İÇİN HEMEN ARAYIN :

0532 

Alanya Temizlik Hizmetleri YALÇINLARKAYA TİC. LTD. Markasıdır.